Додаток за бормашина за поп нитни

890.00 ден

Додаток за бормашина за поп нитни

Шифра 2530

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2530 Ознака:

Опис

Додаток кој се поставува на електрична бормашина или шрафилица за поп нитни

Лесен за поставување и ракување

4 адаптери со различна ширина на нитните

Максимална брзина на електричниот уред до 1000 RPM за да не би дошло до оштетување на додатокот

Јачина на минимален вртежен момент 15 Nm

Квалитетна изработка од јаглероден челик и пластика