3D Galaxy – уникатна ламба

690.00 ден

3D Galaxy – ламба 

Шифра 3290

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3290 Ознаки:

Опис

Уникатен дизајн кој се вклопува во секој дизајн на вашиот дом или канцеларија.

Се користи како ноќна светилка или само како украс

Со помош на далечински управувач се менуваат боите и нивниот интензитет. Има 10 јачини на интензитет.

Работи преку УСБ кабел на било кој полнач за мобилен телефон или УСБ порта од електричен уред во домот (компјутер, лаптоп, телевизор, музички систем)