Безжични слушалки P47M Cat Ear

590.00 ден

Безжични слушалки Cat Ear

Шифра 6038

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Безжични слушалки со мачкини уши кои светат

Може да се поврзат преку Bluetooth со телефон, лаптоп, таблет или било кој уред што подржува bluetooth.

Може да одговарате на телефонски повици преку нив

Имаат слот за мемориска картичка

Преклоплив и модерен дизајн

Идеален подарок за вашите најмили

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Розеви, Светло сини, Темно сини, Виолетови, Сиви, Црни