Фен за коса Remington Re-2050

890.00 ден

Фен за коса Remington Re-2050

Шифра 4213

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4213 Ознаки:

Опис

Број на температурни режими: 2

Број на брзини: 2

3 додатоци

2 чешли

Моќност: 3000 W

220V/50Hz

Заштита од прекумерно загревање и краток спој