Мини фен за коса

490.00 ден

Мини фен за коса

Шифра 4117

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4117 Ознаки:

Опис

Фен за коса со компактни димензии, идеален за патување, за на одмор

Мал и ергономски дизајн

Превитлива рачка

Пластичен додаток за насочување на воздухот