Ранец 55 Л

990.00 ден

Ранец 55 Л

Шифра 4467

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4467 Ознаки:

Опис

Авантуристички ранец со капацитет од 55 литри. Направен од полиестер, има 4 прегради со патент, 2 странични џебови, како и анатомски прилагодувања и внатрешна преграда за тетратка.

Достапен во сина, зелена, црвена и црна боја

Идеален за вашето секојдневие, планинарење и патување.

КАРАКТЕРИСТИКИ

Засилен ранец со средна големина за пешачење и патување.
Прилагодлив ремен за грб

4 прегради со патент
2 странични џебови
Анатомски прилагодувања

Висина 55 см
Ширина 40 см
Длабочина 25 см
Капацитет 55 литри