Ранец 70 Л

690.00 ден

Ранец 70 Л

Шифра 4455

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Голем и практичен ранец. Ранецот е на две нивоа. Достапен само во маскирна варијанта.
Димензии:
Висина: 60 ​​см Минимална висина 51 см.
Ширина: 34 см.
Длабочина: 14 см.
/70 литри/

Карактеристики:

– голем главен џеб затворен со патент;
– два предни џебови со патент;
– два странични мрежести џебови;
– ремени на џебовите кои даваат дополнителна цврстина;
– прилагодливи ремени.