Отстранувач на текстилни топчиња RAF R.450

540.00 ден

Отстранувач на текстилни топчиња RAF R.450

Шифра 4434

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категории , SKU: 4434 Ознака:

Опис

Иновативен производ за одстранување на текстилни топчиња од облеката.

Погоден за разни видови на ткаенини, може да се користи за волнена облека, инуформи, фини ткаенини, софи, теписи, волнени завеси, кадифени играчки и тн.

Работи на електрична енергија 220 V

Безбеден за ткаенината.