Појас – стабилизатор за грб

490.00 ден

Појас – стабилизатор за грб

Шифра 3398

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3398 Ознаки:

Опис

Напредна висококвалитетна мрежеста еластична поддршка за грб.

Ламинирано платно од пена од задната страна за компресија и лумбална стабилизација.

Флексибилен држач во задниот дел и од страните за дополнителна поддршка.

Двојните странични повлекувања и компресија им даваат поддршка на стомачните и грбните мускули.

Затворачи со куки и јамки кои се прилагодуваат за најудобно и лесно вклопување.