Појас за поддршка и стабилизација на грбот

790.00 ден

Појас за поддршка и стабилизација на грбот

Шифра 3461

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Појас со помош на кој ќе обезбедите соодветна потпора и стабилизација на рбетниот столб.

Направен од специјална ткаенина во која се вметнати два пластични стабилизатори за грбот.

Прилагодливи каиши за прицврстување кои одговараат на секого.

Погоден за возрасни и за деца.