Анатомски појас за потпора на кичмата

690.00 ден

Анатомски појас за потпора на кичмата

Шифра 4358

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4358 Ознаки:

Опис

Анатомски појас изработен од квалитетно антиалергено платно

5 метални потпори вметнати во внатрешниот дел на појасот

Идеален за потпора на долниот дел од грбот – кичмата