Паметна поддршка за грб со сензор и LCD дисплеј JD-105

540.00 ден

Паметна поддршка за грб со сензор и LCD дисплеј JD-105

Шифра 4474

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4474 Ознака:

Опис

Го поддржува и стабилизира грбот и половината!

Со иновативна функција за потсетување на правилното држење на телото бидејќи има LCD екран со сензор на задната страна!

Изработено од висококвалитетен материјал кој и овозможува на кожата да дише!

Лесно е и дискретно!

Носете го удобно под вашата омилена маичка

Со прилагодливи ремени!

Погоден и за деца!