Торба за пикник

720.00 ден

Торба за пикник

Шифра 4345

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Платнена термо торба за пикник за одржување на идеална температура на храната додека стигнете на саканото место. Торбата може да ја одржува храната топла или ладна, во зависност од Вашите потреби.

– Димензии: 35 x 25 x 39 cm
– Лесно се склопува
– Практична за транспорт
– Лесно се чисти