Детска маса со клупи за седење

2,870.00 ден

Детска маса со клупи за седење

Шифра 3612

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3612 Ознаки:

Опис

Маса со клупи за седење наменета за 4 деца над 2 год.

Изработена од квалитетна и издржлива пластика

Идеална за во двор, тераса, за на пикник

Димензии: 77 x 71 x 43 cm