Плишана играчка – перница слонче

690.00 ден1,190.00 ден

Плишана играчка – перница слонче

Шифра 3852

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3852 Ознаки:

Опис

Направена од висококвалитетен кадифен материјал полнета со памук.

Оваа перница ќе му овозможи на Вашето бебе топлина, удобност и ќе направи да се чувствува безбедно и опуштено.

Исклучително пријатно на допир

Достапен во три големини:

33 x 28 cm – 690 ден.

40 x 30 cm – 890 ден.

60 x 50 cm – 1190 ден.

Дополнителни информации

Одберете големина

33 x 28 cm – 690 ден., 40 x 30 cm – 890 ден., 60 x 50 cm – 1190 ден.