Попуст!

Склоплива торба и кревет за бебе

Original price was: 1,450.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Склоплива торба и кревет за бебе

Шифра 3181

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3181 Ознаки:

Опис

Склоплива торба и кревет за бебе

Практична и модерна, може да ја носите секаде со вас, а воедно да имате и мал кревет каде вашето бебе може да преспие

Повеќе прегради обезбедени со квалитетни патенти каде ќе ја чувате храната, пелените или играчките за бебето

Димензии на торба: 40x38x13 цм

Димензии на кревет: 76x38x20 цм