Детски диспанзер за вода

470.00 ден

Детски диспанзер за вода

Шифра 4275

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4275 Ознаки:

Опис

Диспанзер за вода или сокови наменет за деца

Изработен од високо квалитетна нетоксична пластика

Со помош на овој диспанзер детето стекнува навика за самостојно конзумирање на течности

Лесен за употреба

Димензии: 9.2 x 23.5 cm