Попуст!

Носилка за бебе – Кенгур

Original price was: 860.00 ден.Current price is: 770.00 ден.

Носилка за бебе – Кенгур

Шифра 3139

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3139 Ознаки:

Опис

Одличен дизајн кој е удобен и за бебето и за родителот и овозможува правилна распределба на тежината на грбот и рамењата.

Изработен од мек материјал, нетоксичен и овозможува циркулација на воздухот

  • се препорачува за возраст: 4-6 месеци, 7-9 месеци
  • носивост: од 3.5 до 9 kg
  • достапен е во две бои: црвена и сина