Седиште за деца за во автомобил

1,390.00 ден

Седиште за деца за во автомобил

Шифра 3173

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3173 Ознаки:

Опис

Седиште за деца за во автомобил

Може да го користат деца од 1 – 5 години.

Изработен од мек материјал, нетоксичен и овозможува циркулација на воздухот

Меко перниче, ергономски прилагодено за удобно седење

Пренослив и не зазема простор за складирање

Со каиши се прицврстува на седиштата од автомобилот

Освен во автомобил може да се користи и во домот, на стол за одмор или како столче за бебиња