Флексибилен линијар (пантограф) за мерење агли

320.00 ден

Флексибилен линијар (пантограф) за мерење агли

Шифра 4510

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4510 Ознаки:

Опис

Мултифункционален мерач за агли и недостапни мерки за плочкари, водоводџии, местење ламинат, бекатон и многу други работи

Суштински додаток на вашата кутија со алатки

Точни резултати секој пат, речиси без напор

Лесно се приспособува за вашите потреби

Обележете граѓа, подови, тули…

Само ставете го шаблонот каде што сакате, лизгајте ги линијарите и потоа затегнете ги завртките

Долготраен, супериорен квалитет