Вертикален метален ормар за чевли

3,290.00 ден4,290.00 ден

Вертикален метален ормар за чевли

Шифра 3338

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3338 Ознаки:

Опис

Метален ормар со 3, 4 или 5 полици за чевли

Квалитетна изработка

Идеални за тесни простории, не зафаќа простор

Капацитет 2-3 пара чевли во една полица во зависност од големината и моделот на чевлите

Димензии и цени:

50 x 105 x 15 cm – 3 полици – 3290 ден.

50 x 140 x 15 cm – 4 полици – 3790 ден.

50 x 175 x 15 cm – 5 полици – 4290 ден.

100 x 70 x 15 cm – 2 + 2 полици – 4190 ден.

Дополнителни информации

Одберете големина

50 x 105 x 15 cm – 3 полици – 3290 ден., 50 x 140 x 15 cm – 4 полици – 3790 ден., 50 x 175 x 15 cm – 5 полици – 4290 ден., 100 x 70 x 15 cm – 2 + 2 полици – 4190 ден.