Дрвен ормар за чевли со три полици

2,990.00 ден3,790.00 ден

Дрвен ормар за чевли со три полици

Шифра 4645

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4645 Ознака:

Опис

Со својот елегантен бел дизајн, оваа полица за чевли ќе ја надополни секоја просторија во вашиот дом додека ја одржува вашата колекција на чевли уредна и достапна. Дизајнот на три нивоа значи дека ќе имате многу простор за складирање на сите ваши омилени обувки.
Не дозволувајте вашата колекција на чевли да го преземе вашиот дом.
Изработена од иверица дебелина:1,5мм

Механизам за отворање на сите три полици истовремено

Димензии и цена:

Димензии: 125x50x17 – цена 2990 ден.

Димензии: 115x80x17 – цена 3390 ден.

Димензии: 115x100x17 – цена 3790 ден.

 

Напомена: ормарот доаѓа во делови во еден пакет, вие сами си го склопувате

 

Дополнителни информации

Одберете димензии:

Димензии: 125x50x17 – цена 2990 ден., Димензии: 115x80x17 – цена 3390 ден., Димензии: 115x100x17 – цена 3790 ден.