Полица за над монитор или телевизор

290.00 ден390.00 ден

Полица за над монитор или телевизор

Шифра 3366

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3366 Ознаки:

Опис

Полицата може да ја поставите на кој било монитор со рамен екран или телевизор. Со нејзините прилагодливи ногарки, не ви требаат никакви алатки за инсталација. Едноставно поставете ја на врвот на екранот, прилагодете ги нозете и затегнете го копчето за да го прицврстите на своето место, и готово.
Полицата е направен од мешавина на ABS пластика и метал, што ја прави исклучително цврста.

Лесно и безбедно организирајте ги сите ваши далечински управувачи, конзоли за игри, рамки за фотографии, звучници, мултимедијални уреди или која било друга ставка што ја сакате на врвот на вашиот телевизор или монитор
Анти-лизгачки рачки: неговите рачки се специјално дизајнирани со површина што не се лизга, што му овозможува на организаторот на екранот да остане безбедно на своето место.

Димензии: Мала полица – 16.7×10.5 cm – 290 ден.

Голема полица – 33 x 16 cm – 390 ден.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=GqNSpCfOcb0

Дополнителни информации

Одберете големина:

Мала полица 16 x 10 cm, Голема полица 33 x 16 cm