Перница – масажер за врат

690.00 ден

Перница – масажер за врат

Шифра 4503

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4503 Ознаки:

Опис

Мека и удобна перница со вграден масажер за врат

Овој масажер ви помага да го релаксирате вратот, да ги намалите болките и да ја зголемите циркулацијата на крвта

Може да се користи секаде и секогаш, додека возите, додека сте во канцеларија, додека гледате телевизија и сл.

Идеален за подолги патувања

6 модови на работа на  вибрации

Работи на 2 АА батерии од 1.5 V (не се вклучени во сетот)