Фен за коса Sonar 3000 W

870.00 ден

Фен за коса Sonar 3000 W

Шифра 3462

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3462 Ознаки:

Опис

Фен за коса Сонар со моќност од 3000 W

Идеален за користење дома или во фризерски салони

Лесен, без голема бучава

2 степени на брзина и 2 нивоа на температура