Микро мобилен телефон

1,290.00 ден

Микро мобилен телефон

Шифра 3728

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мобилен телефон со димензии од само 7.5 x 2.3 x 1 cm

Може да се остваруваат телефонски повици, да се примаат и праќаат СМС пораки

Bluetooth конекција со друг мобилен телефон или лаптоп

Две позадински маски, едната е со вградена слушалка