Попуст!

Гејмерска рачка за мобилен телефон

Original price was: 600.00 ден.Current price is: 450.00 ден.

Гејмерска рачка за мобилен телефон

Шифра 6004

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6004 Ознаки:

Опис

Гејмерска рачка за мобилен телефон

Одговара на секој модел на паметен мобилен телефон

Подесиви држачи според големината на мобилниот телефон

Дополнителни две механички рачки – копчиња со кои се подобрува брзината на играње

Специјално наменета за акциони игри во кои има пукање