Виртуелна кутија за смартфон VR Box

560.00 ден

Виртуелна кутија за смартфон VR Box

Шифра 3783

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Кутија за смартфон преку која можете да влезете во виртуелната реалност

Изработена од квалитетна пластика, со одлична изолација и дграден држач за вашиот смартфон

Одговара на смартфони со димензии од 3.5 – 6″

Прилагодливи леќи по ширина и длабочина

Леќа 42 mm