Електрична пумпа за балони

1,270.00 ден

Електрична пумпа за балони

Шифра 3709

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3709 Ознаки:

Опис

Со помош на оваа пумпа брзо и лесно ќе го декорирате вашиот простор за многу кратко време.

Наменета за дување на балони со воздух

Потребно време за надувување на балон е 3 сек.

Идеална се секакви свечени пригоди како родендени, свадби, новогодишни забави и било какви специјални настани

Има 4 нозли со различни димензии за различен тип на балони

Работи на електрична енергија