Машинка за шишање GEEMY GM-6222

1,100.00 ден

Машинка за шишање GEEMY GM-6222

Шифра 4110

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4110 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање GEEMY GM-6222

Безжична

Повеќе брзини

Повеќе видови на чешли со различна висина за шишање и бричење

Дигитален индикатор