Тример GEEMY GM-6566

890.00 ден

Тример GEEMY GM-6566

Шифра 4111

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4111 Ознаки:

Опис

Тример GEEMY GM-6566

Три променливи глави за шишање, бричење и тример

Моќен мотор

Лесен за чистење и одржување