Огледало со вградено светло

1,150.00 ден

Огледало со вградено светло

Шифра 3376

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3376 Ознаки:

Опис

Огледало со вградено светло за професионално шминкање

Светилките не се загреваат, може да се остане пред нив долго време, не предизвикуваат иритација на очите.

Копчиња за вклучување и исклучување на самото огледало

Дијаметар 27 cm