Организер за козметика со огледало

870.00 ден

Организер за козметика со огледало

Шифра 3845

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3845 Ознаки:

Опис

Стилски и модерен организер за складирање на козметика и накит
Организатор за шминка 2 во 1 со ротирачко огледало
Горниот дел е одличен за пристап до вашите омилени и најчесто користени основни работи за шминка.
Фиоката за складирање е совршена за чување на вредни предмети безбедно и организирано.
Моден и функционален организатор за вашата козметика, парфеми, кармин, четка, обетки, накит и сл.
Направено од силна висококвалитетна пластика, лесна за чистење.
Одлично за тинејџери и возрасни и е одличен подарок за родендени, празници и секакви пригоди.