Огледало со 4 лед светла

870.00 ден

Огледало со 4 лед светла

Шифра 3816

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3816 Ознаки:

Опис

Огледалото со лед осветлување ќе ви овозможи рамномерно светло од сите страни на лицето.

Полесно шминкање и избегнување на козметички грешки

Светлото се вклучува и исклучува на допир

Ротација за 360 степени за идеална поставеност

Работи на УСБ полнач од вашиот мобилен телефон