Лед огледало

440.00 ден

Лед огледало

Шифра 3402

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3402 Ознаки:

Опис

LED огледало за шминка, кое може да обезбеди доволно светлина на темно место, помагајќи ви да направите понежна шминка.

LED светло со затемнување со 3 прилагодливи режими на осветленост, кои можат да задоволат различни потреби за користење.
Лесно се вклучува/исклучува светлото и се прилагодува осветленоста со нежно допирање на прекинувачот на сензорот.

Ротацијата од 360 степени ви овозможува да го прилагодите огледалото на кој било агол за да одговара на вашите потреби за користење.

Основа за огледало што не се лизга, а може да се користи како простор за чување накит, додатоци за коса и козметика.