Ротирачка полица за козметика

650.00 ден

Ротирачка полица за козметика

Шифра 3422

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3422 Ознаки:

Опис

Ротирачкиот козметички држач е идеален за оние кои сакаат сеопфатна организација на нивната секојдневна рутина за шминкање.

Сите производи се лесно достапни, што заштедува време и го прави процесот на шминкање попријатен.

Совршен за оние кои живеат во помали простори или едноставно сакаат да го оптимизираат просторот во бањата. Ротацијата и повеќе нивоа овозможуваат складирање на голем број производи на мал простор.

За шминкерите брзата и лесна достапност на сите потребни производи го забрзува процесот на шминкање, правејќи го професионален и ефикасен.

Организацијата на различни креми, серуми и тонери станува полесна, а ротацијата помага да се следи редоследот и рокот на траење на производите.

*Организерот има ротирачка основа така што она што ти треба од шминка ќе ти биде при рака во секое време.

Овој ротирачки организер за шминка има повеќе нивоа и неверојатно голем капацитет, така што ќе можеш да ја ставиш целата шминка во неа.

Сè на едно место и лесно за гледање – Со овој организер уште повеќе ќе ја засакаш шминката и разубавувањето, поради неговата исклучителна практичност и прекрасниот дизајн.

Без неред – Веројатно ти се случило да ја истуриш твојата скапоцена шминка и да направиш хаос. Со овој организер, твојата шминка ќе биде совршено средена и видлива.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 25 x 35 cm.
  • Три нивоа