LED светилка за лаптоп или таблет

320.00 ден

LED светилка за лаптоп или таблет

Шифра 4338

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4338 Ознаки:

Опис

ЛЕД светилка со 13 диоди со должина од 23 cm

Се вклучува на УСБ порта или полнач од мобилен телефон (не се полни, работи додека е приклучена во извор на напон)

Флексибилна основа која се поставува во позиција која најмногу ви одговара