Метална столбна ламба за на биро

990.00 ден

Метална столбна ламба за на биро

Шифра 3681

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3681 Ознаки:

Опис

Метална столбна ламба со механизам за поставување на саканата позиција

Ротира за 360 степени

Максимална висина 50 цм.

Работи на 220 V