ЛЕД лента за осветлување

550.00 ден850.00 ден

Лед ленти за осветлување

Шифра 3214

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Идеални за осветлување на вашиот дом како амбиентално скриено светло, вашиот двор, тераса, кујна

Должина и цена: 5м – 550 ден, 10м – 850 ден.

Повеќе бои кои може да се менуваат преку далечински управувач

Работат на 12в и се вклучуваат преку адаптер кој е вклучен во цената

Дополнителни информации

Одберете должина на лента

5м – 550 ден, 10м – 850 ден