Лед светло во боја

400.00 ден

Лед светло во боја

Шифра 3755

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3755 Ознаки:

Опис

Лед светло кое може да емитува обична бела светлина или да биде уште во 12 разни бои

Со помош на далечински управувач се менуваат боите и интензитетот на светлината

Се поставува во стандардна е27 фасонка