Соларен LED сончоглед

490.00 ден

Соларен LED сончоглед

Шифра 4329

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Во темната ноќ, светлата ја прават вашата градина полна со весела и разиграна атмосфера. Во текот на денот, вистинскиот дизајн на вештачки цвет ќе изгледа како вистински цвеќиња на прв поглед, обезбедувајќи поживописна декорација за вашата градина.

Напојување со соларна енергија и автоматско вклучување/исклучување: извор на соларна енергија, нема потреба од замена на батеријата. Сензорот за светлина ги контролира соларните цвеќиња, дење се гаси светлото, ноќе автоматски само се пали.

IP65 водоотпорен и издржлив, издржува секакви временски услови во текот на целата година. Лесно инсталирајте го каде што сакате и уживајте во шарената соларна енергија