Манго ЛЕД светилка

550.00 ден

Манго ЛЕД светилка

Шифра 3647

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3647 Ознаки:

Опис

Лед светилка со три краци

Штедлива и со долг век на траење

30 W – 6000 K

80 % заштеда на енергија за залика од обичните сијалици

Работи на 220 V и се поставува во стандардна фасонка за сијалица