Космодиск

550.00 ден

Космодиск

Шифра 4165

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4165 Ознаки:

Опис

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината.

Не користи дополнителни извори на енергија.

Ергономски дизајн, може да го носите постојано и под облеката.

Изгледа шашаво, но функционира.