Масажер за врат U-Shaped

790.00 ден

Масажер за врат U-Shaped

Шифра 3787

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3787 Ознаки:

Опис

Масажер – перница за врат со помош на која ќе ја намалите напнатоста и вкочанетоста во вратот, ќе ја подобрите циркулацијата на крвта, ќе ги опуштите менталните и мусклуните тензии.

Со помош на два ралера кои прават физичка масажа, перницата обезбедува повеќе режими на работа и масажа.

Меката мемори пена обезбедува удобност и конфор додека патувате, возите, додека сте во канцеларија, дома …

Работи на батерии 2 X 1.5 V (Не се вклучени во пакувањето)

Димензии: 24 x 24 x 10 cm