Метална полица за во кујна на 5 нивоа – квадратна

1,990.00 ден

Метална полица за во кујна на 5 нивоа – квадратна

Шифра 4728

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Повеќенаменска кујнска полица: Одличен избор е да биде вашата полица за складирање во кујната, држач за микробранова печка, решетка за складирање на овошје, зеленчук, зачини, пијалоци и сл.

Полицата за складирање овошје и зеленчук е изработена од висококвалитетен метал, кој е антикорозивен, водоотпорен и антирѓосувачки, издржлив за долготрајна сигурност.

Количката се ротира слободно за 360° со 4 универзални ролери што се поставуваат на дното, кои му помагаат на количката да се движи слободно и да се врти без напор да ја запре количката на мали простори. Лесно се чисти, само избришете го со влажна крпа.

Оваа полица обезбедуваат доволно простор за вашето секојдневно складирање. Целосно ја обвива заштитната ограда, корпи за вентилација со шифрирана мрежа, овозможувајќи протокот на воздух да ја задржи свежината на овошјето и зеленчукот.

Можете да ја поставете ја дневната соба како држач за цвеќиња, весници, декорации, убава и лесна практична.

Можете да ја поставите и во бањата како држач за крпи и пешкири, детергенти, хартија и сл.

Металните корпи ротираат одолу ногарите, за полесен пристап до храната или предметите во корпите.

Димензии 30x30x90 cm кога корпите се собрани една врз друга

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=StFyTG5LqKw