Попуст!

Греач на млеко за бебиња

Original price was: 690.00 ден.Current price is: 550.00 ден.

Греач на млеко за бебиња

Шифра 3211

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3211 Ознаки:

Опис

Го загрева млекото на температура од 35-45 степени целзиусови

Моќност 15 вати

Може да се користи било кое шишенце за бебиња со широчина до макс. 5.5 цм

Лесен за користење и одржување