Дубак – формула

3,990.00 ден

Дубак – формула

Шифра 4500

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4500 Ознаки:

Опис

Достапен во црна и сина боја

Три нивоа на висина на поставување

Дизајн како вистински тркачки автомобил

Изработен од високо квалитетна пластика со метална конструкција

Потребни се 2 АА батерии за активирање на звук

Димензии: 71x58x45 cm

Компактен за складирање и чување