Светлечко ќебе – еднорог

870.00 ден

Светлечко ќебе – еднорог

Шифра 3807

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3807 Ознаки:

Опис

Супер меко и удобно ќебе за вашите најмили

Наметка во вид на еднорог со светли очи

Се преклопува во вид на перница

Замислете авантури во фантастичен свет и играјте приказни како гушкачки еднорог што го осветлува светот со своите очи. Одлично за забава или за читање на книга во мракот.

Работи на батерии.

Димензии:125 x 89 cm