Лежалка за бебе со мрежа против комарци

490.00 ден

Лежалка за бебе со мрежа против комарци

Шифра 4465

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4465 Ознаки:

Опис

Практична лежалка – душек за бебиња со мрежа против комарци

Лесна за носење секаде со вас бидејки се преклопува и зазема многу мал простор

Наменета за бебиња од 0-2 год

Димензии:110 x 60 x 38 cm