Електронска табла за пишување

490.00 ден

Електронска табла за пишување

Шифра 3209

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3209 Ознаки:

Опис

Паметна ЛЦД табла за пишување или цртање која ке ја замени хартијата

Иделна за ученици за решавање на задачи

Може да служи и како потсетник за забелешки

Со едноставно притискање на ресет копчето ја чистите таблата и започнувате со пушување од почеток

Работи на батерии

Дијаметар 8 инчи